KONST / Litografier / Färglitografi 11525532
nr 1152 5532
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 18/150, motivet: 59x86
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:56:25
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann